• APSAUGINĖ SIGNALIZACIJA

  Kurdami apsaugos idėją atsižvelgiame į kliento poreikius, saugomų objektų svarbą, įrengiame įvairios paskirties ir įvairaus sudėtingumo objektų elektronines fiksuojančias apie įsilaužimą sistemas, įspėjančias apie nesankcionuotą asmenų patekimą į saugomas patalpas ar teritoriją, vandalinį psikėsinimą į turto sunaikinimą.

 • GAISRINĖ SIGNALIZACIJA

  Įrengiame gaisro pavojaus signalizacijos sistemas, kurios tiksliai ir anksti aptinka gaisrą ir jo šaltinio vietą bei leidžia laiku imtis optimaliausių priemonių. Tokiu būdu garantuojant itin operatyvų gaisro neutralizavimą, darbuotojų, lankytojų ir turto saugumą..

 • VAIZDO KONTROLĖ

  Siūlome vaizdo stebėjimo sprendimus skirtingų poreikių klientams: bankams, degalinėms, biurams, parduotuvėms, komercinės paskirties objektams, logistikos aikštelėms, privatiems namams, butams. Vaizdo įrašo kaupimas leidžia pačiai stebėjimo sistemai tapti nepamainoma operatyvine medžiaga.

 • PRAĖJIMO KONTROLĖ

  Patekimo į patalpas, teritorijas valdymui, kontrolei, siūlome įeigos kontrolės sistemas. Kodinės klaviatūros, įvairios kortelinės sistemos, garso-vaizdo telefonspynės atlieka durų, lauko vartelių valdymo funkciją, padeda organizuoti įvairius darbo rėžimus, apskaityti darbo laiką, rinkti bei apdoroti kitą reikalingą informaciją.

 • KITOS PASLAUGOS

  Patariame ir konsultuojame apsaugos klausimais. Įgyvendiname technines priemones būtinas ginkluotai objektų apsaugai. Saugos sistemų techninė priežiūra ir aptarnavimas, gedimų šalinimas. Televizija. Slaugių iškvietimo sistemos.

Kodas

Apsauga

Servisas

Bendrovės “KODAS” technikai teikia profesionalias apsaugos sistemų techninės priežiūros bei gedimų šalinimo paslaugas. Budime septynias dienas per savaitę, 24 val. per parą. visuomet pasirengę operatyviai atvykti pas klientą ir užtikrinti sklandų ir nepertraukiamą įdiegtų sistemų veikimą. Esama darbuotojų kvalifikacija ir kompetencija garantuoja greitą gedimo pašalinimą. Galimų sutrikimų prevencijai numatytos sistemų periodinės profilaktikos, techninės ekspertizės bei tinkamos įrangos eksploatavimo priemonės. Svarbiausias mūsų tikslas – pasiekti, kad įdiegtos technologijos tarnautų klientui ir maksimaliai padėtų įgyvendinti jo siekius.

TECHNINĖ TARNYBA

Telefonai

8687 2 666 0

8698 264 81