• APSAUGINĖ SIGNALIZACIJA

  Kurdami apsaugos idėją atsižvelgiame į kliento poreikius, saugomų objektų svarbą, įrengiame įvairios paskirties ir įvairaus sudėtingumo objektų elektronines fiksuojančias apie įsilaužimą sistemas, įspėjančias apie nesankcionuotą asmenų patekimą į saugomas patalpas ar teritoriją, vandalinį psikėsinimą į turto sunaikinimą.

 • GAISRINĖ SIGNALIZACIJA

  Įrengiame gaisro pavojaus signalizacijos sistemas, kurios tiksliai ir anksti aptinka gaisrą ir jo šaltinio vietą bei leidžia laiku imtis optimaliausių priemonių. Tokiu būdu garantuojant itin operatyvų gaisro neutralizavimą, darbuotojų, lankytojų ir turto saugumą..

 • VAIZDO KONTROLĖ

  Siūlome vaizdo stebėjimo sprendimus skirtingų poreikių klientams: bankams, degalinėms, biurams, parduotuvėms, komercinės paskirties objektams, logistikos aikštelėms, privatiems namams, butams. Vaizdo įrašo kaupimas leidžia pačiai stebėjimo sistemai tapti nepamainoma operatyvine medžiaga.

 • PRAĖJIMO KONTROLĖ

  Patekimo į patalpas, teritorijas valdymui, kontrolei, siūlome įeigos kontrolės sistemas. Kodinės klaviatūros, įvairios kortelinės sistemos, garso-vaizdo telefonspynės atlieka durų, lauko vartelių valdymo funkciją, padeda organizuoti įvairius darbo rėžimus, apskaityti darbo laiką, rinkti bei apdoroti kitą reikalingą informaciją.

 • KITOS PASLAUGOS

  Patariame ir konsultuojame apsaugos klausimais. Įgyvendiname technines priemones būtinas ginkluotai objektų apsaugai. Saugos sistemų techninė priežiūra ir aptarnavimas, gedimų šalinimas. Televizija. Slaugių iškvietimo sistemos.

Kodas

Apsauga

Paslaugos

Apsaugos signalizacijos sistemos

Kurdami apsaugos idėją atsižvelgiame į kliento poreikius, saugomų objektų svarbą, įrengiame įvairios paskirties ir įvairaus sudėtingumo objektų elektronines fiksuojančias apie įsilaužimą sistemas, įspėjančias apie nesankcionuotą asmenų patekimą į saugomas patalpas ar teritoriją, vandalinį pasikėsinimą į turto sunaikinimą. Dažniausia pakanka tradicinės apsaugos sistemos su klasikiniais infraraudonųjų spindulių ir stiklo dūžio jutikliais, magnetiniais kontaktais durims ir langams. Padidinto apsaugos lygio reikalaujančiuose objektuose diegiame kompleksines įsilaužimo signalizavimo sistemas, kurios gali būti integruotos su įeigos ar vaizdo stebėjimo sistemomis. Tokioms sistemoms siūlome itin aukšto patikimumo jutiklius, vaizdo fiksavimo kameras, praėjimo kontrolės ir kitą modernią įrangą.

Gaisro signalizacijos sistemos

Įrengiame gaisro pavojaus signalizacijos sistemas, kurios tiksliai ir anksti aptinka gaisrą ir jo šaltinio vietą bei leidžia laiku imtis optimaliausių priemonių. Atsižvelgiant į patalpų paskirtį, eksploatavimo pobūdį,aukštį,degimui ar sprogimui pavojingą aplinką parenkame dūmų aptikimo, temperatūros pokyčio jutiklius, esant dideliam patalpų aukščiui IR spindulių barjerus. Signalizacines sistemas siūlome įntegruoiti su pastato gesinimo, vėdinimo ar evakuacinių pranešimų sistemomis. Tokiu būdu garantuojant itin operatyvų gaisro neutralizavimą ir darbuotojų, lankytojų ir turto saugumą.

Praėjimo kontrolės sistemos

Patekimo į patalpas valdymui, kontrolei, informacijos apie įeinančius bei išeinančius asmenis fiksavimui siūlome įeigos kontrolės sistemas, kurios gali būti nuo paprasčiausių iki integruotų kompleksinių sistemų. Kodinės klaviatūros, įvairios kortelinės sistemos, pasikalbėjimo - vaizdo kontrolės, iškvietimo ar elektriniai durų atidarymo įrenginiai. Dvipusio ryšio, pasikalbėjimo – vaizdo - iškvietimo įrenginiai galintys valdyti el.sklendes ar el.spynas atlieka lauko vartelių, durų fiksavimo funkciją. Praėjimo kontrolės sistemos gal tarnauti ne tik kaip saugos sistemos, bet ir gali padėti organizuoti įvairius darbo rėžimus, apskaityti darbo laiką, rinkti bei apdoroti kitą reikalingą informaciją 

Vaizdo stebėjimo sistemos

Siūlome vaizdo stebėjimo sprendimus skirtingų poreikių klientams:

 • bankams
 • degalinėms
 • biurams
 • parduotuvėms
 • komercinės paskirties objektams
 • logistikos aikštelėms
 • privatiems namams
 • butams

Vaizdo stebėjimo sistemas kartu su įsilaužimo signalizacijos, įeigos kontrolės ar perimetro apsaugos sistemomis labai palengvina apsaugos darbuotojų darbą, leidžia operatyviai reaguoti į įvykius. Pritaikydami sistemą kliento poreikiams, įrengiame vaizdo perdavimo tinklą leidžiantį operuoti sistema iš neriboto atstumo. Nesudėtingas valdymas, galimybė matyti realų vaizdą kompiuterio monitoriuje, planšetėje ar mobiliajame telefone suteikia kontrolei naujų galimybių. Įrašo kaupimas leidžia pačiai stebėjimo sistemai tapti nepamainoma operatyvine medžiaga.

Kada ypač svarbi stebimo vaizdo kokybė, kuomet aktualios detalės, tokios kaip, pavyzdžiui, piniginio banknoto nominalas, automobilio numeris, siūlome šiuolaikiškas didelės skiriamosios gebos megapikselines kameras. Tamsiu paros metu nepamainomos kameros turinčios IR pašvietimo funkciją. Didelio klientų susidomėjimo sulaukė paslauga „kartu su vaiku“, leidžianti vaizdo perdavimo sistemos pagalba stebėti kūdikį paliekamą su „ateinančia“ aukle, ar „vienas namuose“  šeimininkaujantį mažametį.

 

Kitos paslaugos

 • Patariame ir konsultuojame apsaugos klausimais.
 • Įgyvendiname technines priemones būtinas ginkluotai objektų apsaugai.
 • Saugos sistemų techninė priežiūra ir aptarnavimas, gedimų šalinimas.
 • Televizija
 • Slaugių iškvietimo sistemos.