• APSAUGINĖ SIGNALIZACIJA

  Kurdami apsaugos idėją atsižvelgiame į kliento poreikius, saugomų objektų svarbą, įrengiame įvairios paskirties ir įvairaus sudėtingumo objektų elektronines fiksuojančias apie įsilaužimą sistemas, įspėjančias apie nesankcionuotą asmenų patekimą į saugomas patalpas ar teritoriją, vandalinį psikėsinimą į turto sunaikinimą.

 • GAISRINĖ SIGNALIZACIJA

  Įrengiame gaisro pavojaus signalizacijos sistemas, kurios tiksliai ir anksti aptinka gaisrą ir jo šaltinio vietą bei leidžia laiku imtis optimaliausių priemonių. Tokiu būdu garantuojant itin operatyvų gaisro neutralizavimą, darbuotojų, lankytojų ir turto saugumą..

 • VAIZDO KONTROLĖ

  Siūlome vaizdo stebėjimo sprendimus skirtingų poreikių klientams: bankams, degalinėms, biurams, parduotuvėms, komercinės paskirties objektams, logistikos aikštelėms, privatiems namams, butams. Vaizdo įrašo kaupimas leidžia pačiai stebėjimo sistemai tapti nepamainoma operatyvine medžiaga.

 • PRAĖJIMO KONTROLĖ

  Patekimo į patalpas, teritorijas valdymui, kontrolei, siūlome įeigos kontrolės sistemas. Kodinės klaviatūros, įvairios kortelinės sistemos, garso-vaizdo telefonspynės atlieka durų, lauko vartelių valdymo funkciją, padeda organizuoti įvairius darbo rėžimus, apskaityti darbo laiką, rinkti bei apdoroti kitą reikalingą informaciją.

 • KITOS PASLAUGOS

  Patariame ir konsultuojame apsaugos klausimais. Įgyvendiname technines priemones būtinas ginkluotai objektų apsaugai. Saugos sistemų techninė priežiūra ir aptarnavimas, gedimų šalinimas. Televizija. Slaugių iškvietimo sistemos.

Kodas

Apsauga

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Klausimas: Statausi namą, remontuoju butą, įrenginėju komercines patalpas, jau dirba statybininkai, kada kviesti signalizacijos meistrus?

Atsakymas: Gavus patalpų statybinį projektą iškart skambinate mums, aptariame apsaugos idėją, darbų eiliškumą, Jūsų individualius poreikius. Svarbu: Apsaugos montuotojai pradeda darbą anksčiau už tinkuotojus, gipso plokščių klojikus ar apdailininkus.

 

Klausimas: Pamiršome pravesti signalizacijai laidus, ką tada daryti? 

Atsakymas: Jei jau instaliuoti kabelius problemiška, arba per brangu - išeitis: belaidės apsaugos sistemos.

 

Klausimas: Kiek kainuoja signalizacija?

Atsakymas: Sukuriame individualią apsaugos koncepciją tinkančią tik Jums. Profesioanaliai  išaiškiname jos stipriąsias ir silpnąsias vietas, apsaugos sistemos vertę kuriame kartu, teisingiau, kainą kuriate Jūs, mūsų specialistams padedant.

 

Klausimas: Kaip kuo efektyviau apsaugoti savo nekilnojamą turtą?

Atsakymas: Įrengsime  apsauginę ir priešgaisrinę signalizaciją, sumontuosime vaizdo stebėjimo kameras, įdiegsime vaizdo perdavimo sistemą, pajungsime apsaugos sistemas operatyviam ginkluotam reagavimui.

 

Klausimas: Nelabai pasitikime ateinančia į namus vaiko aukle, gal yra galimybių ją pakontroliuoti?

Atsakymas: Gal čia tiktų posakis “mano namai - mano tvirtovė”. Išaiškinę juridines ir technines tokios kontrolės galimybes sumontuojame vaizdo kameras, gal slaptas, kurių pagalba kontroliuojame mums reikalingą savo namų aplinką. Vaizdą matome  įsijungę kompiuterio monitorių,  planšetę ar mobilų telefoną.

 

Klausimas: Ko reikia vaizdo arba duomenų perdavimui?

Atsakymas: Tinkamos įrangos ir interneto prieigos.

 

Klausimas: Ar kaupiamame archyve fiksuojama mus dominamo veiksmo data ir laikas.

Atsakymas: Taip, jei sumontuota tinkama įranga.

 

Klausimas: Kiek laiko automatiškai įrenginyje saugomas įrašas?

Atsakymas: Tai priklauso nuo įrašomų kamerų skaičiaus, jų rezoliucijos ir kietojo disko talpos.

 

Klausimas: Ar reikalinga gaisrinė signalizacija priduodant objektą statybos inspekcijai?

Atsakymas: Atsižvelgiant į priduodamo objekto paskirtį, plotą, aukštį, degimui, sprogimui pavojingą aplinką taikomi skirtingi gaisriniai reikalavimai: nuo dūmų aptikimo, temperatūros pokyčio detektorių ar gesinimo sistemos tinklo sumontavimo, o gal užtektų tik autonominių dūmų detektorių.

 

Klausimas: Ar galima saugoti tik „namo perimetrą“ t.y. langus, duris, laikinai elektroniškai užblokuojant kitus jutiklius?

Atakymas:  Taip, jei ji tinkamai suprojektuota ir įrengta.

 

Klausimas: Ar galima apsauginės signalizacijos pagalba kontroliuoti  darbuotojų atvykimą į darbą laiką?

Atsakymas: Taip, jei ji tinkamai suprojektuota ir įrengta.

 

Klausimas: Ar galiu sužinoti, kas iš darbuotojų atjungė signalizaciją?

Atsakymas: Taip, jei ji tinkamai suprojektuota ir įrengta.

 

Klausimas: Ar galiu žinoti kelintu, kokiu kodu atjungta signalizacija?

Atsakymas: Taip, jei ji tinkamai suprojektuota ir įrengta.

 

Klausimas: Ar galiu žinoti signalizacijos suveikimo priežastį ir pobūdį?

Atsakymas: Taip, jei ji tinkamai suprojektuota ir įrengta.

 

Klausimas: Ar galiu su viena apsaugos sistema saugoti kelias nepriklausomas teritorijas, patalpas?

Atsakymas: Taip, jei ji tinkamai suprojektuota ir įrengta.